Christian Icking *

Steuerberater

Specialisaties:
Internationaal belastingrecht D/NL
Omzetbelastingrecht
Balans-belastingrecht

* aangesteld volgens § 58 StBerG

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-15

Mailadressec.icking@heisterborg-international.de

Viola Spielvogel *

Steuerberaterin

Specialisaties:
Internationaal belastingrecht D/NL
Balans-belastingrecht
Belastingaangiften D/NL

* aangesteld volgens § 58 StBerG

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-38

Mailadressev.spielvogel@heisterborg-international.de

Anne Rensing

Rechtsanwältin

Specialisaties:
Internationaal recht
Verkeersrecht
Algemeen civielrecht
Bouwrecht, architectenrecht
Verbintenissenrecht

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-60

Mailadressea.rensing@heisterborg-international.de

Tobias Alfert

Steuerfachangestellter

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-26

Mailadresset.alfert@heisterborg-international.de

Marco Eing, B.A.

Bachelor of Arts (Unternehmensbesteuerung, Externes Rechnungswesen, Controlling)

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-45

Mailadressemarco.eing@heisterborg-international.de

Nicole Ellerkamp

Personalfachkauffrau
Lohnbuchhalterin
Rechtsanwalts- und Notarfachangestellte
Bürofachwirtin Personal- und Rechnungswesen

Functie:
Accountancy en loonadministratie D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-23

Mailadressen.ellerkamp@heisterborg-international.de

Elena Geers, B.Sc.

Bachelor of Science (Finance, Accounting, Controlling & Taxes)

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-33

Mailadressee.geers@heisterborg-international.de

Julia Gerdes

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-25

Mailadressej.gerdes@heisterborg-international.de

Verena Gödde

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-24

Mailadressev.goedde@heisterborg-international.de

Jennifer Han

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-44

Mailadressej.han@heisterborg-interntional.de

Nadine Lerch

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-35

Mailadressen.lerch@heisterborg-international.de

mr. Laure Mulders

HR & Payroll Consultant
Lohn- und Gehaltsbuchhalterin

Functie:
Accountancy en loonadministratie D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-40

Mailadressel.mulders@heisterborg-international.de

Ramona Ostermann

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-13

Mailadresser.ostermann@heisterborg-international.de

Carolin Rosemann

Geprüfte Finanzbuchhalterin
Bürokauffrau

Functie:
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-13

Mailadressec.rosemann@heisterborg-international.de

Bettina Schörgers

Geprüfte Finanzbuchhalterin

Functie:
Belastingaangiften D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-39

Mailadresseb.schoergers@heisterborg-international.de

Simone Sundag

Steuerfachangestellte

Functie:
Belastingaangiften D/NL
Accountancy D/NL

Telefonnummer+ 49 (0) 5903 - 96890-14

Mailadresses.sundag@heisterborg-international.de

Wij gebruiken cookies om u de beste gebruikerservaring te bieden. Als u doorgaat met het gebruik van deze site, gaan wij ervan uit dat u hiermee instemt. Meer informatie OK